«Пігулки» від поганого настрою

На вулицях люди в масках, черги під супермаркетами та аптеками, вимоги дотримуватися дистанції між людьми, міста зупинилися. Всі прикуті до новин…

Час забути про погане та покращувати настрій! Адже сміх – запорука гарного настрою та здоров’я.

Тож повідомляємо про перший івент на карантині – «Разом з ІнЯзом».

Флешмоб

У часи, коли світ переживає скруту, ми як ніколи повинні бути згуртованими. Адже навіть найскладніше світове становище не може стати нам на заваді – саме зараз час пригадати ті речі, які змушують ваше серденько калатати!

Оголошуємо фото-флешмоб «Разом з ІнЯзом»

Умови:

  1. Розмістити фото (на тлі Ін’Язу, аудиторії, з одногрупниками під час навчання (пар чи відпочинку)) у себе на сторінці з хештегом #разом_з_ІнЯзом
  2. Максимальний репост оголошення на своїх сторінках та серед своїх одногрупників

P.S. Не забувайте про хештег

============================================================================================================================

Конкурс на кращий гімн ГІІМ

У Горлівському інституті іноземних мов триває конкурс на кращий гімн нашого навчального закладу. Конкурс був оголошений ще торік, однак досі кращого музичного твору для ЗВО організатори не відшукали. Ініціатором творчого змагання став Студентський Парламент ГІІМ спільно з відділом виховної роботи студентів вишу.

Головна мета конкурсу – написати текст і музику офіційної пісні інституту. При цьому необхідно врахувати, що головний твір закладу повинен відображати історію інституту та його роль у житті студентів. Позмагатись у творчому конкурсі можуть студенти вишу як денної, так і заочної форм навчання.

Текст і мелодія можуть створюватись як індивідуально, так і цілим колективом. Слова гімну повинні бути обов’язково написані українською мовою. До того ж, у жодному разі не повинні містити плагіату. Визначатиме переможця конкурсу компетентне журі. У його складі музиканти, поети, культурологи та історики.

Студент чи творча група, яка переможе в конкурсі, отримає приємну нагороду за свою творчість, а новостворений гімн звучатиме на всіх урочистостях Горлівського інституту іноземних мов.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час традиційного студентського фестивалю «Дебют першокурсника» вже 1 квітня 2020 року.

Конкурсні роботи надсилати на електронну адресу:o.syrvatka@forlan.org.ua   або  mailto:osa@oa.edu.ua

Контактні телефони: +38 050 822-28-36 Катерина Сергіївна

                                 +38 095 256-95-49 Олена Сергіївна

Мета: пропагування величної історії та сучасної місії інституту, єднання студентів та працівників в усвідомленні власної причетності до збереження непересічної спадщини та творення майбутнього Горлівського інституту іноземних мов.

Завдання: написання тексту та музики гімну Горлівського інституту іноземних мовяк складової символіки інституту.

Організатори:відділ виховної роботи студентів та Студентський Парламент Горлівського інституту іноземних мов.

Змагання проводиться серед студентів денної та заочної форми навчання Горлівського інституту іноземних мов в рамках відзначення 70-річчя Горлівського інституту іноземних мов. Текст та музика гімну можуть створюватися як індивідуально, так і у складі творчих колективів з дотриманням певних вимог.

Вимоги:

  • до участі у конкурсі допускаються україномовні тексти, покладені на музику, а за бажанням – аудіо- та відеозаписи пропонованих гімнів;
  • гімн повинен бути музично-поетичним твором урочистого характеру, що має цілісне композиційне оформлення, чітку ідейність, призначений як для індивідуального, так і для масового виконання;
  • зміст тексту повинен відображати історію Горлівського інституту іноземних мов, а також підкреслювати її непересічну роль у студентському житті;
  • пропонований гімн обов’язково повинен бути авторським, не містити плагіату, відповідати морально-естетичним зразкам.

Участь у конкурсі означає згоду авторів на подальше використання їх твору, а також – можливе редагування чи аранжування.

Журі конкурсу призначається Оргкомітетом та складається із осіб, компетентних у музичній, поетичній сферах та питаннях сценічної культури.

Рішення журі є остаточним та перегляду чи оскарженню не підлягає.

Переможець конкурсу (студент чи творча група) отримає приз.

 


Рейтинг успішності здобувачів ступеня вищої освіти

бюджетної форми навчання для призначення академічної стипендії


До уваги студентів денної форми навчання (бюджет)!

Для обрахування складової участі у науковій та громадській діяльності при формуванні рейтингового балу для призначення академічної стипендії просимо надавати інформацію щодо основних наукових та громадських досягнень за 1 семестр 2019-2020 н. р. за електронними адресами lv_tkachenko@ukr.net (наукова діяльність) та olga.novohatnya@gmail.com  (громадська діяльність) за формами згідно Порядку формування рейтингу успішності студентів для призначення академічних стипендій у Горлівському інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»