Шановні вступники!

Шановні вступники!

Звертаємо вашу увагу, що вам необхідно підтвердити вашу участь в основній сесії національного мультипредметного тесту!

Ця процедура передбачає два обов’язкові етапи:

1 етап: з 20 травня до 7 червня 2022 р.;

2 етап: з 21 червня до 7 липня 2022 р.

На першому етапі ви підтверджуєте своє бажання скласти НМТ і попередньо визначаєте регіон, в якому ви можете пройти тестування. Для цього з 20 травня до 7 червня 2022 р. (включно) вам необхідно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login) у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

– вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, в якому або поблизу якого ви плануєте перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);

– ввести свої прізвище та ім’я;

– обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цього з’явиться повідомлення, що ви успішно пройшли 1 етап підтвердження.

УВАГА!!! Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року НЕ ПІДТВЕРДЯТЬ своєї участі в НМТ, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ТЕСТУВАННЯ.

На другому етапі ви маєте остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 р. на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login) у спеціальній формі потрібно буде вказати назву населеного пункту, в якому вам зручно буде пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 р. для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Слідкуйте далі за інформацією на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та на нашому сайті!

Владислав Ванда