CLARIVATE: ВЕБІНАРИ ЧЕРВНЯ

CLARIVATE: ВЕБІНАРИ ЧЕРВНЯ

Шановні науковці, Clarivate пропонує вашій увазі серію червневих  вебінарів.

Як завжди, вебінари є безкоштовними, проводяться на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

9 червня 2022

Тема: Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором.

Тези: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання. Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection.

Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):

– 10:15–11:15https://bit.ly/3GePbEa

– 16:15–17:15https://bit.ly/3n5brYB

14 червня 2022

Тема: Clarivate для науковців.

Тези: Мета вебінару – нагадати/познайомити, навчити ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема, з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click –  пошук повних текстів, Publons – презентації досягнень науковця. Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):

– 10:15–11:15https://bit.ly/3PvJPIG

– 16:15–17:15https://bit.ly/3MHd2Pa

28 червня 2022

Тема: Research Smarter: Світ цитувань

Тези: Цитування та його види. Чому ми цитуємо документи? Структура Web of Science, звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Чемпіони цитувань та сплячі красуні. Звіт по цитуванню та пов’язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ці метрики використовуються для оцінки організацій, тем і науковців? Як збільшити цитування та h-індекс? Чому не підраховано всі цитати? Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації (географія цитування). Пошук в пристатейній бібліографії. Як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science?

Реєстрація: (перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
– 10:15–11:15https://bit.ly/39E8WIV

30 червня 2022

Тема: Research Smarter: Новий Journal Citation Reports.

Тези: Що чекає нас в новому Journal Citation Reports? Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися, як проаналізувати впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, в тому числі, імпакт-фактор журналу і його варіації. Як приймати зважені рішення, де публікуватися?

Реєстрація: (перейдіть за посиланням, натисніть на Register та заповніть анкету):
– 10:15–11:15https://bit.ly/3PD4o60

Владислав Ванда