З Днем друзів!

З Днем друзів!

Традиція відзначати День друзів зародилася в США ще в 1935 році. З часом свято отримало величезну популярність, і сьогодні його відзначають у багатьох країнах світу. Це свято – неофіційне, але дуже популярне. День друзів заснований для того, щоб люди, незалежно від життєвих обставин, нагадали своїм товаришам про те, наскільки вони важливі для них і порадували їх своєю увагою.

Дружба — стосунки між людьми, засновані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах і захопленнях. Найголовніше в дружбі – це взаємодопомога. Друг ніколи не підведе.

Справжній друг ніколи не буде звертати уваги на матеріальний стан і не підлещуватиметься задля власної користі. Саме тому так часто плутають поняття справжньої дружби з іншими стосунками, які виникають між людьми: бізнесовими чи діловими, маніпулятивними, узурпаторськими та іншими.

Залежно від характеру друзі бувають на якийсь час або на все життя. Так, людям емоційним та відкритим властиво мати багато приятелів і знайомих на якийсь час, а люди спокійні та врівноважені обирають собі друзів небагато, але на довгі роки. Вміння дружити і цінувати дружбу закладається з дитинства і вдосконалюється в підлітковому віці. Не секрет, що для кожного підлітка дружба – життєво необхідний вітамін, який допомагає бути успішним і цікавим. Саме в цьому віці юнаки і юнки вчаться правильно обирати друзів й розрізняти дружбу та закоханість чи приязнь.

Нехай ваша дружба буде щирою, справжньою та на все життя!

Вячеслав Королев