Завдяки проекту «Успіх зароджується тут: кар‘єрні центри університетів Донбасу», який реалізується чеською неурядовою гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), в нашому інституті з’явилась можливість відкриття Центру розвитку кар’єри.
Центр розвитку кар’єри ГІІМ створений з метою сприяння працевлаштуванню студентів та випускників задля досягнення ними кар’єрних цілей. 

Напрями діяльності центру:

 • підвищення конкурентоспроможності студентів та випускників на ринку праці
 • проведення тематичних заходів та індивідуальних консультацій з метою сприяння успішному
 • пошуку роботи студентами та випускниками
 • розвиток та налагоджування звязків інституту з потенційними роботодавцями
 • організація співбесід роботодавців зі студентами та випускниками
 • підвищення мотивації талановитої молоді та попередження її масового виїзду на роботу за кордон
 • надання інформації про актуальні вакансії, стажування тощо
 • проведення індивідуальних консультацій щодо стратегії пошуку роботи, підготовки професійного резюме
 • організація інформаційно-рекламної роботи, спрямованої на анонсування заходів, щопроводяться на міському та інститутському рівнях у сфері працевлаштування
 • організація і проведення форумів, днів кар’єри, семінарів, презентацій компаній, тренінгів, круглих столів і воркшопів
 • розміщення інформації про вакансії на внутрішніх ресурсах інституту

 

м. Бахмут, вул. Василя Першина, 24 — аудиторія 101
career-center@ukr.net
095-109-77-07
Оксана Вікторівна

___________________________________________________________________________________________________________________________

8 листопада 2018 року у м. Слов’янськ відбувся круглий стіл учасників проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу». Проект організовують чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді» та виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBIII) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку  (USAID)

На дружню зустріч були запрошені команди Центрів розвитку кар’єри Східноукраїнського національного університету імені В. І. Даля (м. Сєвєродонецьк), Донецького національного технічного університету (м. Покровськ) та фахівці Центру розвитку кар’єри  Горлівського інституту іноземних мов (м. Бахмут): Ковтун Оксана, Мороз Ярослав та волонтер центру Загурський Кирило.

За круглим столом обговорювались попередні висновки проекту від співробітників «Людина в біді» та  представників кар’єрних центрів, обмірковувались досягнення та невдачі під час виконання проекту, відбулось опрацювання планів кар’єрних центрів на майбутнє та підготовка до Фінальної конференції проекту.