Інститут – це більше, ніж просто лекції, практичні заняття, бібліотеки та засідання.
Департамент міжнародних відносин Студентського парламенту покликаний зробити так, щоб ви отримали максимум задоволення від часу перебування в інституті.
Комплексна програма семінарів, тренінгів та лідерських програм сприятиме розвитку ключових життєвих та професійних навичок.
Маючи низку проектів для участі: від разових проектів до довгострокових можливостей, — ви дійсно зможете отримати досвід, що відповідатиме вашій меті.
Ви можете подати заявку на один із нижче зазначених проектів, програм, стипендій або грантів, щоб здійснити свою мрію.
Якщо ви не впевнені в собі, приходьте до Департаменту міжнародних відносин, і ми розвіємо ваші сумніви, допоможемо в оформленні документів, написання CV, резюме та мотиваційного листа. Усе реально!

============================================================================================================================

Запрошуємо вас до участі у проекті EducationUA 2019-2020. Це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських

студентів. 

Взяти участь у конкурсі може студент будь-якого українського ЗВО. Для цього потрібно написати невеличку аналітичну роботу на одну із запропонованих тем і оформити реєстраційну заявку на сайті.

УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergy, AutoFrom.

Більше інформації про умови конкурсу та особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://smmdriver.com/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://autofrom.com.ua/education-ua/

============================================================================================================================