Ласкаво просимо до Студентського Парламенту Горлівського інституту іноземних мов!

Ми є вищою ланкою Студентського самоврядування нашого вишу. Під керівництвом студентів, що підтримуються волонтерами та науково-педагогічними працівниками, ми прагнемо домогтися того, щоб ваш час в університеті був найкращим; наскільки це можливо – щоб він був корисним, повноцінним та незабутнім.

Всі студенти автоматично стають членами Студентського Парламенту – живої спільноти понад 1000 осіб – щойно вони стають нашими студентами. Як член Студентського Парламенту, ви маєте право на всі наші пропозиції та можливості, включаючи спорт, товариства, волонтерство та представництво.

Незалежно від вашої пристрасті чи зацікавленості, враховуючи можливості вашого бюджету часу чи досвіду запевняємо: не можна знайти простішого шляху, щоб долучитися до діяльності в Парламенті студентів – у нас завжди є щось для кожного:

Гурток сучасного танцю «The Freshest Kidz»

Секція пауерліфтингу та пінг-понгу

Центр студентської творчості «HgM»

Speaking Club з мов (англійська, французька, іспанська та німецька)

Кіноклуб «CinemaTown»

Гурток психологічних тренінгів «Діти Фрейда»

Музичний гурт «А капелло»

Кібер-спорт «Сини батьків»

Клуб з гри Мафія «Крьостний батько»


А в разі, якщо ви не можете знайти з поміж існуючого потрібного, ви можете започаткувати щось своє!

Ми також надаємо академічне представництво. Завдяки нашому департаменту освіти та десяткам представників студентів ми пропонуємо підтримку, коли вам потрібно, щоб вас почули, та робимо так, щоб ви почуватися як удома. Спілка студентів завжди тут для вас.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами найближчим часом!