Склад товариства

Склад товариства

Куратор СНТ
Габідулліна Алла Рашатівна
доктор філологічних наук, професор
Телефон: +38 (050) 292-22-76
e-mail: a.gabidullina@forlan.org.ua

 

 

 

 

 

 

Голова Ради студентського наукового товариства (СНТ)

Авдєєва Єлизавета

Телефон:  +38050 7060133

E-mail: liza2000ok@gmail.com

 

 

 

Заступник голови Ради СНТ

Ладоніна Варвара

Телефон:  +380953385031

E-mail: varya.ladonina17@gmail.com

 

 

Заступник голови Ради СНТ

Бамбуля Софія

Телефон: +380662333394

E-mail: bambulya3@gmail.com

 

 

Представники СНТ факультету романо-германських мов

 

ПІБ Група
1.       Абрамова Яна Миколаївна 211А
2.       Безсмертна Ганна Олександрівна 221
3.       Воротілова Валерія Володимирівна 112Б
4.       Дика Олександра Михайлівна 121
5.       Довженко Елизавета Володимирівна 112Б
6.       Єльшина Юлія Олексіївна 100А
7.       Коваленко Анастасія Олександрівна

 

411Б
8.       Ковченко Володимир Миколайович

 

311В
9.       Кравченко Єлизавета Сергіївна 111А
10.                         Красільнік Ольга Ігорівна 111Б
11.                         Криволапова Ангеліна Олександрівна

 

232
12.                         Кривошеєв Анатолій Олександрович 221
13.                         Кропова Анастасія Андріївна

 

411Б
14.                         Кучерук Валерія Анатоліївна

 

311А
15.                         Лiнченко Олеся Романівна 211Б
16.                         Макаров Валерій Анатолійович

 

511А
17.                         Михайлицька Катерина Романівна 111А
18.                         Павлова Марія Анатоліївна 121
19.                         Плоскіна Катерина Олександрівна

 

512А
20.                         Сімак Вікторія Олегівна

 

511А
21.                         Удовиченко Андрій  Андрійович 112Б
22.                         Усик Вікторія Володимирівна

 

412Б
23.                         Шевченко Микита Олексійович 100А
24.                         Шистко Анна Олексіївна

 

512А

 

Представники СНТ факультету соціальної та мовної комунікації

  Бабіч Єлизавета Сергіївна

 

241
1.       Безмен Микита Геннадійович

 

502А
2.       Бережна Анна Вадимівна  

 

507А
3.       Біла Христина Романівна

 

242
4.       Бойко Валерія Володимирівна

 

102А
5.       Вербицький Євген Васильович

 

109А
6.       Власов Назар Петрович

 

502А
7.       Власова Ганна Олександрівна

 

406А
8.       Калина Тетяна Сергіївна  

 

201А
9.       Колеснікова Ангеліна Олександрівна  

 

404А
10.             Корнєєва Юліана Сергіївна

 

304А
11.             Ландік Анна Олександрівна   

 

502А
12.             Петросян Аркадій Артурович  

 

502А
13.             Петухов Данило Олександрович  

 

401А
14.             Федчун Катерина Сергіївна

 

141
15.             Хричикова Ірина Євгенівна

 

107А
16.             Шевченко Світлана В’ячеславівна 

 

207А
17.             Щербина Юлiя Миколаïвна

 

207А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Администратор