Інформація

з наукової роботи студентів

Горлівського інституту іноземних мов

 ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

за 2019-2020 н. р.

====================================================================================================

Протягом 26-28  лютого 2020 року  в Горлівському інституті іноземних мов на базі кафедри германської філології та кафедри англійської філології та перекладу відбувся  І (інститутський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови. Програма олімпіади охоплювала  завдання з розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письмо, діалогічне та монологічне мовлення. За найбільшою сумою балів  учасники олімпіади  розподілилися наступним чином:

Мохасін Лам՚я  (312а) – 89 балів

Писарев Олександр (511а)  – 89 балів

Долгих Ганна  (342) – 75 балів

Владикін Вадим (312а) – 72 бали

Грицина Людмила (242) – 68 балів

Кучерук Валерія  (211а)  – 64 бали

Гвоздянський Кирило  (211а) – 62 бали

Хаджисавва Ренос-Влад (112а) – 47  балів.

Наступний ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади відбудеться 6-8 квітня 2020 року в Національному університеті «Острозька академія». До участі запрошуються по одному студенту від випускової кафедри. Тож бажаємо учасникам успіху та натхнення!

============================================================================================================================

Студенти Горлівського інституту іноземних мов  Пелипенко Анастасія (411б), Корнєєва Юліана (204а), Безсонов Олександр (209а) під керівництвом кандидата педагогічних наук Д.В. Єфімова  прийняли активну участь у роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров’я. Інновації. Освіта.», яка відбулась 27-28 лютого 2020 року на базі КЗ «Бахмутський медичний коледж». Здобувачі освіти блискуче виступили з науковими доповідями. Студентку 4 курсу факультету романо-германських мов Пелипенко Анастасію нагородили дипломом 1 ступеня за кращу доповідь в межах секції «Інноваційні підходи до розвитку медицини та освіти на сучасному етапі».

Бажаємо нашим студентам творчої наснаги та нових професійних злетів!

 

============================================================================================================================

22 лютого 2020 року Вікторія Усик, здобувач вищої освіти  3 курсу факультету романо-германських мов, та Ганна Долгих, здобувач вищої освіти  3 курсу факультету соціальної та мовної комунікації, взяли участь у фіналі першого всеукраїнського конкурсу перекладачів серед студентів «Львів Європейський». Усього на конкурс поступило  1326 заявок і тільки 150 учасників  змогли стати фіналістами.

У центрі митрополита Шептицького зібрались 150 фіналістів зі всіх куточків України і навіть з-за кордону. Після написання конкурсної роботи учасники прослухали лекції про тонкощі перекладу фільмів, ігор, а також дізналися більше про публічні виступи, та що саме робить їх успішними.

Наші студентки перекладали з іспанської та французької та отримали незабутні враження і дипломи фіналістів! Пишаємося вами, дівчата! Так тримати!

============================================================================================================================

У жовтні-листопаді 2019 р. члени Ради СНТ Сіряк Вікторія (гр. 211А), Кучерук Валерія (гр. 211А), Трачук Євген (гр. 512Б), Діаковська Людмила (гр. 541) та Рябоконь Яна  (гр. 541)  взяли активну участь у першій ланці міжнародного проекту «VERY VERIFIED: КУРС ІЗ МЕДІА ГРАМОТНОСТІ» під керівництвом доцента кафедри англійської філології та перекладу М.Ю. Шкуропат.  Курс на п`ять тижнів був розроблений міжнародною організацією IREX in Ukraine у партнерстві зі студією онлайн-освіти  EdEra. VeryVerified є частиною проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України. У результаті проходження курсу слухачі отримали сертифікат учасника та готові стати Амбасадорами Медійної Грамотності, поширювати набуті навички серед однолітків і використовувати їх в подальшій кар’єрі вчителя.

17 жовтня 2019 р. Сімак Вікторія, здобувач вищої освіти  факультету соціальної та мовної комунікації (гр.. 411А), прийняла участь у культурно-освітньому проекті «Євроінтеграція в освіті, науці та культурі», який передбачає відвідування європейських країн, а саме: Польщі, Словаччини, Франції, Князівства Монако, Угорщини та участь у науково-методичному семінарі «Особливості підготовки науково-педагогічних кадрів в країнах ЄС». Семінар проходив на базі Вищої технічної школи в Катовіце (Польща). На заході обговорювались актуальні питання підготовки науковців в країнах Європейського Союзу.

 

Досягнення з науковоi роботи студентiв за 2018-2019 н.р.