6 листопада 2019 р. відбулося перше засідання Ради Студентського наукового товариства на чолі з її Головою, здобувачем  магістерського рівня вищої освіти Діаковською Людмилою. Також на засіданні були присутні завідувач відділу наукової роботи студентів Людмила  Володимирівна Ткаченко та Голова Ради молодих учених, кандидат педагогічних наук  Дмитро Володимирович Єфімов. Вони привітали нових членів Ради СНТ та побажали успіхів у подальшій роботі. Дмитро Володимирович поділився власним досвідом залучення до науково-дослідної роботи. На засіданні було наголошено,  що при формуванні рейтингового балу для призначення академічної стипендії обов’язково враховуються наукові досягнення студентів.

Голова Ради СНТ інституту Людмила Діаковська  представила оновлений склад Ради, а Плоскіна Єкатерина, Голова студентського наукового товариства факультету соціальної та мовної комунікації, та Євген Трачук, який очолює студентську науку на факультеті романо-германських мов,  привітали членів товариства з початком роботи у новому навчальному семестрі.

На засіданні був поставлений на розгляд та затверджений план роботи СНТ, представлені результати роботи над емблемою Студентського наукового товариства. В основу символіки були закладені символи єдності та прагнення до знань, які обрамлені корпоративним кольором ГІІМ.

Члени  Ради Студентського наукового товариства поставили перед собою мету надихати студентів власним прикладом більш активніше долучатися до науково-дослідної роботи, тим самим сприяти розвитку наукової творчості в інституті.