СЕРЕДНЯ ОСВІТА (УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА, АНГЛІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА)

СЕРЕДНЯ ОСВІТА (УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА, АНГЛІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА)

Мараховська Валентина Гаврилівна

кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету соціальної та мовної комунікації

Шановний абітурієнте! Раді вітати тебе на освітній програмі Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)”!

Мовні навички лежать в основі амбітного бачення створення Європейського освітнього простору. Уміння спілкуватись кількома мовами – це компетенція, яка необхідна як для навчання в Україні, так і за кордоном, й на великих міжнародних ринках праці.

Велике коло фахівців, залучених до цієї освітньої програми, є висококваліфікованими професіоналами своєї справи. Саме вони допоможуть стати тобі успішними в житті та професійній діяльності!

Професорсько-викладацький склад – це автори унікальних курсів, що спрямовані на впровадження європейського досвіду, отриманого під час міжнародних стажувань у європейських країнах та США, під час співпраці з міжнародними компаніями, організаціями та безпосередньої участі у міжнародних проєктах (див. «Міжнародна діяльність»).

Навчання за цією освітньою програмою відкриває для тебе наступні можливості:

  • побудувати власну освітню траєкторію;
  • обрати саме ті дисципліни, які особисто для тебе є цікавими та у подальшому допоможуть розкритий удосконалити твої професійні навички;
  • отримати виключно якісний продукт – ключові компетенції (знання, навички), які є актуальними в європейському освітньому просторі;
  • для бездоганного навчання і розвитку командою спеціалістів створено простір для прояву твоїх можливостей у науці;
  • освітньо-цифрові платформи, на яких здійснюється опанування курсів, робить твоє навчання сучасним, доступним, діалогічним, комфортним; 
  • отримати диплом, який знають і цінують на національному ринку праці та за межами країни;
  • отримати можливість підготуватися до майбутнього працевлаштування під час навчання в інституті, а саме: налагодити зв’язки з працедавцями, кар’єрне консультування, пошук можливостей для професійного стажування, організація навчальних курсів із розвитку додаткових компетенцій. В цьому тобі допоможуть структурні підрозділи «Навчально-науковий центр сучасних технологій формування професійної компетентності», «Центр розвитку кар’єри ГІІМ», які співпрацюють з командою фахівців освітньої програми.
  • Як результат – гарантоване працевлаштування (за даними опитування «Центру розвитку кар’єри ГІІМ» 82% випускників 2020 року були працевлаштовані за фахом) та успішна професійна реалізація.

Професіоналізм, Діалог, Командна Співпраця є запорукою якісного опанування освітньої програми Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)!

Сергей Гладких