ФІЛОЛОГІЯ (ПЕРЕКЛАД (АНГЛІЙСЬКА; НІМЕЦЬКА АБО ФРАНЦУЗЬКА МОВИ))

ФІЛОЛОГІЯ (ПЕРЕКЛАД (АНГЛІЙСЬКА; НІМЕЦЬКА АБО ФРАНЦУЗЬКА МОВИ))

Ясинецька Олена Анатоліївна

кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології та перекладу.

Шановний вступнику!

Вітаємо на освітньо-професійній програмі «Філологія (переклад (англійська; німецька або французька мови))».

З нами Ви станете компетентним фахівцем із чотирьох мов (англійської, німецької або французької, української, російської), вчителем іноземних мов та професіоналом-перекладачем.

За цією програмою Ви будете дипломованим і висококваліфікованим спеціалістом із громадсько-політичного, науково-технічного, комерційно-ділового, юридичного та художнього перекладу.

Досконале володіння мовами та якісний рівень перекладацької майстерності допоможуть Вам працювати на міжнародних конференціях і зустрічах зі світовими діячами. Вести документацію, оформляти й надавати презентації та забезпечувати успіх переговорів і загалом міжнародної співпраці для Вас стане легко й природно.

Ви зможете бути фахівцем відділу міжнародних відносин або туризму; перекладачем у видавництві, на кіностудії, на підприємстві чи в установі будь-якої галузі; викладачем іноземних мов у закладах освіти; видатним науковцем, філологом-експертом.

Тож запрошуємо Вас здобути вищу освіту, знання і навички, які забезпечать Вам стабільність, упевненість та успіх у житті. Нехай Вам щастить у професійній самореалізації й у всіх добрих справах! До зустрічі!

Сергей Гладких