ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ

ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ

Борозенцева Тетяна Валеріївна
доцент кафедри психології та педагогіки, зав. секції психології, кандидат психологічних наук

Вітаю Вас, шановні друзі!

Що може бути кращим, коли людина любить власну справу, захоплюється працею, радіє отриманим  результатам? Особливо, коли твої зусилля перетворюють на краще світ та людей навколо! Саме так працюють и навчаються за освітньо-професійною програмою «Практична психологія».

Якою є наука психологія сьогодні? Вона потрібна всюди: в спілкуванні з близькими, в керівництві фірмою, у творчому пошуку, в  подоланні хвороби, у вихованні дитини… Сучасне життя ставить перед психологічною наукою надзвичайно важливі питання: якими є резерви людського мозку? Як домовлятися в етнічних конфліктах? Як впливає на людей тривале перебування у замкнутому просторі космічного корабля?

Ми побудували навчання за ОПП «Практична психологія» таким чином, щоб випускники мали можливість обирати майбутню роботи з широкого кола можливостей. Наші студенти вивчають психофізіологію та психології здоров’я, психосоматику, основи психотерапії, військову, етнічну психологію, психологію управління. Кожний студент може корегувати частину свого навчального плану, обираючи те, що йому більш цікаво: психологічна допомога в кризових ситуаціях, дитяча психотерапія,  психологія посередництва в конфлікті, психологія творчості або політична психологія.

Наші випускники ведуть приватну психологічну практику, працюють психологами у школах, наукових лабораторіях, в бізнесі, консультуючи керівників різних рангів з питань підбору, мотивації персоналу та ефективного керування.

Викладачі кафедри психології мають власний досвід практикуючих психологів, тому навчання перетворюється в  постійний розвиток себе, вдосконалення та поширення своїх власних можливостей да досягнення внутрішньої  гармонії.

Приєднуйся до дружнього професійного товариства практикуючих психологів ІнЯзу!

Сергей Гладких