Освітній центр «Донбас — Украина»

Освіта — кожному!

 

ІНЯЗ ЄДНАЄ ДОНБАС!

ВСТУП БЕЗ ЗНО

Вступити на навчання до ГІІМ за результатами вступногоіспиту (без проходженнязовнішньогонезалежногооцінювання) мають право особи (незалежновідвіку), місцемпроживанняяких є територіяпроведенняантитерористичноїоперації та населеніпункти, якірозташовані на лініїзіткнення (дивись перелік) або, якіпереселилися з цихтериторійпісля 01 січня 2018 року. 

ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО (ЗА 9 КЛАС) АБО АТЕСТАТ (ЗА 11 КЛАС) ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

Щоботриматисвідоцтво (за 9 клас) абоатестат (за 11 клас) державного зразка можно навчатисядистанційно, на екстернаті. Для цього:

  • Обери школу в Донецькій чи Луганській області
  • Повідомте про ваше рішенняпредставникаадміністраціїобраноїшколи
  • Напишітьзаяву на ім’я директора обраноїшколи з проханнямзарахувати Вас на навчання у форміекстернату/дистанційно. Обов’язкововкажітьВашіконтактнітелефони та електронніадреси. До заяви додайте скан-копіїсвідоцтва про народження (або паспорту) дитини та скани всіхдокументів про освітуякімаєте. 
  • Особистоприїджати не потрібно. Пакет документівможнанадіслатиелектронноюпоштою. Ви можете подати заяву до школипротягомнавчального року без обмеженнятермінів.
  • Очікуйте на повідомленнявідадміністраціїшколи про зарахування та починайте навчання.
  • Навчайсядистанційно. Можна за один навчальнийрік пройти екстерномкількакласів.
  • На сайті dostupnaosvita.com.ua є безкоштовнівідеоуроки, презентації, тренінговізавдання з українськоїмови, літератури, історіїУкраїни. Реєстрація не потрібна.
  • В кінцінавчального року особистоприїдьте до школи та здайтерічнеоцінювання, Державнупідсумковуатестацію. Отримайтеосвітнідокументи державного зразка – свідоцтво (за 9 клас) абоатестат (за 11 клас). Для школярів 11го класунеобхідноздатилише ДПА за 11 клас, окремо ДПА за 9 класздавати не потрібно.

 ВСТУП БЕЗ АТЕСТАТА ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» зісвідоцтвом про народженняабо паспортом;

2. За допомогоюспеціалістів Центру заповни освітню декларацію та заяву;

3. Наступного дня пройди письмовеоцінювання з українськоїмови та історіїУкраїни й отримайдовідку про проходженнядержавноїпідсумковоїатестації (ДПА). Середній бал документа про загальнуосвіту (абодовідки) розраховується як середній бал атестації з цихдвохпредметів. Освітній документ протягомтрьохмісяців буде замінено на документ про загальнусереднюосвіту.

4. Подай документи до Приймальноїкомісії ГІІМ

5. Складивступнийіспитвідповідно до обраноїспеціальності.