21 | 10 | 2018

Дружня підтримка колег КНУ ім. Т. Г. Шевченка

Шановні викладачі та студенти!

 

Головний вищий навчальний заклад України, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, виявив щиру підтримку нашому інституту, передавши для створення бібліотечного фонду майже дві тисячі найменувань найсучасніших видань науково-методичної та довідкової літератури. Серед отриманих книжок є навчальні посібники та підручники з іноземних мов, психолого-педагогічних дисциплін, української мови, української та світової літератур, історичних дисциплін, довідники, енциклопедії.


Окрім того, y супровідному листі колеги бажають нашому навчальному закладу окріпнути, швидко стати на ноги, досягти ще більших вершин, процвітання. Нашому мужньому колективу бажають бадьорості духу, міцного здоров’я та благополуччя, нових звершень, успіхів у праці та творчих досягнень.
Директорат і науково-педагогічний колектив Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» щиросердно дякує керівництву Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка за небайдужість та запевняє, що дружня підтримка колег із КНУ додає впевненості у нашому щасливому майбутньому в Україні та є свідченням зародження нових академічних зв’язків між навчальними закладами.