18 | 09 | 2018

Досвід вишу – на користь школярам

Досвід вишу – на користь школярам 

12 травня 2015 р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 у межах реалізації профільної іншомовної освіти та профорієнтаційної роботи, викладачем Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» кандидатом педагогічних наук Кокоріною Людмилою Володимирівною було проведено майстер-клас з фонетики англійської мови.

Учні 11 класу швидко занурились у атмосферу іншомовного спілкування. Цікаво підібраний автентичний фонетичний та роздатковий матеріал допоміг учням на практиці вдосконалити свою вимову та швидко опанувати деякі хитрощі, притаманні англійській мові. Людмила Володимирівна розповіла учням про особливості англійської та американської вимови, після чого вони за допомогою аудіо записів на слух відрізняли та порівнювали різні види вимов. Наприкінці заходу одинадцятикласники розігрували жартівливі діалоги, тренуючись у вимові та правильному інтонуванні речень.

Така тісна й плідна співпраця школи й вишу має стати доброю традицією. Результатинвість заходу яскраво продемонстрували невимушена атмосфера, жваве іншомовне спілкування та позитивний настрій учнів.