19 | 08 | 2018

Студентське життя на факультеті


Путешествие в историю Донецкого края

Студенческое время нельзя сравнить ни с чем, потому что оно наполнено массой новых встреч, незабываемых впечатлений и прекрасных возможностей познавать окружающий мир. Недавно такой возможностью воспользовались и мы – студенты-историки Гуманитарного факультета института иностранных языков. 19 октября мы побывали на экскурсии в музее Сергея Прокофьева и в музее-усадьбе  Владимира Немировича-Данченко. Оба музея находятся на территории Донецкой области. Да-да, определенная часть жизни этих знаменитых на весь мир людей прошла в наших краях, что еще раз доказывает, что Донбасс богат не только углем, но и талантами.


 

 

В 2012-2013 навчальному році науково-педагогічними працівниками кафедри психології та студентами було запроваджено нову традицію – проведення круглих столів з психологічної проблематики. Основна мета цього заходу – підвищення психологічної грамотності суспільства. Для участі у засіданнях круглих столів запрошувались учні шкіл, викладачі освітніх закладів, практичні психологи, студенти та викладачі Горлівського інституту іноземних мов. У присутніх була можливість ознайомитись з «Проблемами протидії психологічному впливу» (круглий стіл № 1), «Я в конфліктній ситуації» (круглий стіл 2), «Правилами ділового спілкування» (круглий стіл № 3), «Шляхами подолання стресу» (круглий стіл № 4),
Під час зустрічі учасники проходили психологічне тестування з метою пізнання себе, отримували пам’ятку з тієї проблеми, що обговорювалась.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за оголошеннями про наступні зустрічі на сайті інституту та за адресою: https://vk.com/gorlovka.psykaf

 


Щороку у квітні місяці на гуманітарному факультеті святкують День психолога. Це одне з найяскравіших свят року, коли не тільки студенти, а й викладачі демонструють свої таланти та вміння: кожен моє змогу проявити себе у ролі співака, танцюриста, ведучого, актора. Традиційним стало присудження студентам грамот у різних номінаціях: «Надія професії», «Науковець року» тощо. В цей день на факультеті особливо відчутно атмосферу згуртованості, творчості, любові до обраної професії.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стань студентом –психологом та відчуй смак свята!


 

 

Традиційно викладачі кафедри психології та студенти психологи проводять психологічне тестування абітурієнтів на Дні відкритих дверей для бажаючих краще пізнати себе та дізнатися свої професійні схильності. Вони завжди раді відповісти на всі питання абітурієнтів та їх батьків відносно умов вступу у ВНЗ, напрямків навчання тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати це свято!


 

Шишко Надія, призер Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт

 

 

 

 

 

 

Студентська  рада гуманітарного факультету

 

 

 

 

 

 

Святкування Дня працівника освіти

 

 

 

 

 

 

 День перекладача