19 | 09 | 2018

«Майбутні захисники»

 

 

12.10 2016 року у м. Бахмут відбулися спортивно-патріотичні змагання  «Майбутні захисники» для студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічної освіти.  Основними завданнями змагань було відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу та підвищення рівня фізичної підготовки.

 

 

До програми змагань входили: армреслінг, підіймання гирі (24 кг), штанги (53кг), перетягування канату, естафета з подоланням перешкод, конкурс  на знання історії України та конкурс капітанів: «Хто швидше назве прислів’я про Батьківщину».  Команда Горлівського інституту іноземних мов вдало впоралася із завданнями організаторів. Найбільш вразив суперників та глядачів студент факультету соціальної та мовної комунікації Андрій Калінкін. Він продемонстрував найкращий результат у змаганні «Штанга» з-поміж усіх команд міста. Не менш вдало впорався із завданням студент-першокурсник Москот Данило у підійманні гирі: він здобув для команди призове місце.

Злагоджена команда студентів Горлівського інститут іноземних мов заявила про себе як про цілеспрямованих, енергійних та здібних майбутніх захисників!