19 | 08 | 2018

Візит гостей із посольства Чеської Республіки в Україні.

27 вересня ГІІМ відвідали представники посольства Чеської Республіки в Україні пані Зденька Цаісова, заступник посла, та пані Луціе Ганзлічкова, радникіз політичних питань.Нагадаємо, що саме за підтримки Чеської Агенції з Розвитку відбувається ремонт гуртожитку ГІІМ за адресою: вул. Чайковського, 63, тому,за регламентом візиту, окрім зустрічей з адміністрацією та студентами,було заплановано відвідування будівельного майданчика.

Під час зустрічі з адміністрацією нашого ВНЗ гості щиро цікавилися історією інституту, зокрема новітньою,процесом відбудови в Бахмуті,перспективою розвитку освітнього та наукового потенціалу. Адміністрація ГІІМ висловила подяку Чеській Республіці за підтримку, окреслила своє бачення розширення напрямків співпраці ГІІМ з Посольством Чехії в Україні, зокрема з Чеським Культурним центром, який функціонує при посольстві.

            У рамках візиту відбулася зустріч гостей зі студентами ГІІМ. Студенти жваво цікавилися інформаційною політикою  Чехії щодо висвітлення подій в Україні, освітніми програмами чеських університетів для українських студентів, мовною політикою чеського уряду, зокрема ставленням до окремих суперечливих питань щойно прийнятого закону про освіту України, а також станом вивчення іноземних мов у Чеській Республіці, питаннями студентської освітньої мобільності між країнами Євросоюзу, можливостями працевлаштування з українськими дипломами в Чехії. Студенти висловили зацікавленість відкриттям чеського культурного центру на базі ГІІМ з можливістю вивчення чеської мови.