19 | 08 | 2018

Лекція

28 вересня студенти та викладачі ГІІМ прослухали лекцію випускниці програми ім. В. Фулбрайта, директора Регіонального центру іноземних мов ДНУ імені Олеся Гончара Людмили Іванівни Байсариз теми: "Навчання англійської мови через множинний інтелект". Тема лекції зацікавила аудиторію, після чого студенти та науковці взяли активну участь в її обговоренні.

Лекція відбулася у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмініві мені Фулбрайта в Україні.

Студенти й науковці ГІІМ познайомилися з можливостями програми ім. В.Фулбрайта в Україні, отримали роздатковий матеріал та необхідні посилання для подальшого вивчення умов аплікації.

Після лекції Л.І. Байсара мала можливість поспілкуватися з колегами, згадати роки праці в Горлівському педагогічному інституті іноземних мов, поділити сядосвідом керівництва Регіональним центром іноземних мов у ДНУ ім. О. Гончара.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.