21 | 10 | 2018

Тиждень першокурсника

16 листопада 2017 р., напередодні Міжнародного дня студента, першокурсники факультету соціальної та мовної комунікації відкрили нам своє бачення можливостей власних майбутніх професій.

Розпочали свято студенти спеціальності «Історія», які переконали присутніх у здатності творчого підходу до історичної реконструкції на прикладі сценки з життя козаків Запорозької Січі. Про радикальні методи психолога щодо лікування депресії присутні дізналися завдяки першокурсникам спеціальності «Психологія». Майбутні вчителі української мови розіграли злободенну сценку «Довідка» про деякі "проблеми" у житті державного службовця в Україні. Красу, унікальність і багатство російської мови повідали студенти цієї спеціальності. У значних перевагах знання англійської мови переконали першокурсники спеціальності «Перекладач».

З обов’язками ведучих свята першокурсників майстерно впоралися чарівна Анастасія Астахова та дотепний Дмитро Ратинський. Захід завершився спільним виконанням пісні групи «Антитіла» «Бери своє», у атмосфері панував дух єднання та піднесення. Свято вдалося на славу!