19 | 09 | 2018

День студента

День студента - одне з найяскравіших і найбільш очікуваних свят в житті кожного Вищого навчального закладу.Студенти ін'язу вкотре приємно вразили всю велику родину інституту, що зібралася на святковий концерт, що відбувся 17.11.

О 12:30 на сцену спустилися верховні боги Олімпу на чолі з Зевсом-Громовержцем. Неперевершені та відомі нам Гера, Афродіта, Афіна, Діоніс та крилатий Гермес показали себе з нового боку, відмінного від уявлень давньогрецького народу. До них приєднався й новий персонаж, Стипендіус, покровитель усіх студентів, якого вони згадують чи не щодня (і особливо під кінець кожного місяця). Міф "Яблуко розбрату" з додаванням енергійних танців та вишуканого емоційного співу у виконанні студентів різних курсів набув нового, більш сучасного, значення. Видовище було захоплююче!

Окрім цього на святі лунали радісні привітання і щирі побажання від керівництва інституту та викладачів.
Після вистави відбулося нагородження всіх учасників конкурсу поетичного перекладу, який нещодавно провели викладачі кафедри англійської філології. Переможцями і призерами виявилися не лише студенти, а й випускники шкіл, що разом зі своїми викладачами взяли активну участь у конкурсі й тепер завітали на свято.

Похвальними листами відзначили також студентів, що виявили активність і креативність у громадському житті інституту та досягли неабияких результатів у навчанні.