19 | 08 | 2018

ІІ Forum of Students' Self-Government

 

28 листопада відбувся другий день ІІ Forum of Students' Self-Government. Активні студенти та школярі завдяки тренінгам, що проводяться протягом дня, поступово набувають нових знань і навичок. Спікери та експерти допомагають молодим людям усвідомити, що кожен із них має безмежний потенціал, що треба сміливо рухатися вперед та відкривати нові горизонти.
​Учасники Форуму розглянули такі актуальні теми, як: «Мистецтво роботи в команді», «Конфліктний менеджмент», «Колектив та індивідуальність», «Роль молоді в житті громади», «Хто я? Що я можу?». ​Кожна секція дала змогу побачити себе з іншого боку та виявити свою роль у соціумі. Наприклад, під час роботи тренінгу «Мистецтво роботи в команді» тренер Тетяна Борозенцева залучила всіх присутніх до втілення ідей на папері для того, щоб краще уявляти мету своїх починань. Широка дискусія, яку розгорнула спікер останнього тренінгу Оксана Писарева, сприяла обміну думками та пропозиціями щодо підвищення рівня активності молоді в житті громади.
​Leaders Forum дозволяє вибратися із зони комфорту, а також налаштувати себе на креативне мислення й продукування нових ідей.