19 | 09 | 2018

Благодійний аукціон «Спішімо дарувати добро»

З нагоди національного свята – Дня благодійництва, яке в Україні відзначається у другу неділю грудня (цьогоріч 10 грудня), напередодні Дня Святого Миколая, а саме 14 грудня у Горлівському інституті іноземних мов відбувся благодійний аукціон – захід, свого часу започаткований на факультеті іноземних та української мов (ФІтУМі), чиї кращі традиції в тому числі сьогодні продовжує факультет соціальної та мовної комунікації. 

У сповнені сподівань всіх дітей на чудо грудневі дні студентський актив факультету ініціював проведення аукціону задля збору коштів для придбання новорічних подарунків для вихованців Часовоярської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 8.

Найактивнішими у підготовці лотів, що пропонувалися для розпродажу, були студенти  1 та 2 курсів, чия розвинена уява, креативний підхід, а головне, – здатність безкорисливо долучитися до допомоги іншим додали заходу своєрідної неординарності, драйву й видовищності.

Серед розмаїття представлених лотів були hand-made товари: новорічні символи – віночки, ялинки, ялинкові прикраси, м’які іграшки, орігамі, браслети та вироби з бісеру, квіточки-броші бірюзового кольору (корпоративного кольору ін’язу), а також різноманітні смаколики – торти, млинці, пироги, печиво (вироблені в ГІІМ), варення та цукерки-побажання. На вході до актової зали працювало «мобільне кафе». Придбаними тортами як викладачі, так і студенти шляхетно пригощали усіх присутніх.

Особливо запекла боротьба серед студентів точилася за можливість придбати лот від групи 106а – голову оленя, виготовлену з паперу Ганною Власовою. Оригінальністю і масштабами учасників аукціону вразив також лот від групи 206 – сніговик, зібраний з неймовірної кількості невеликих за розміром повітряних кульок.     

Ведучі аукціону – студенти ІІ курсу Дмитро Ратинський та Аркадій Петросян – вміло розважали публіку, провокуючи азартні відчуття в особливо активних учасників торгів. А такими, очікувано, стали викладачі…

За результатами аукціону було зібрано біля 1 тисячі 800 гривень, за які будуть придбані різдвяні солодкі подарунки для вихованців Часовоярської школи-інтернату.

Всі ми – учасники благодійного аукціону – переконалися, що для того, щоб творити добро, зовсім не обов’язково мати великі статки. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших.

Допомагаймо тим, хто потребує нашої допомоги! Нехай жодна криза не вплине на тепло нашої душі і не згасить щиру іскру в наших очах!

P.S. З волі випадку, дата проведення доброчинної акції збіглася з днем започаткування факультету іноземних та української мов (14 грудня 1992 року). Тож з 25-ю річницею всіх, причетних до ФІтУМу!