18 | 09 | 2018

День відкритих дверей Горлівського інституту іноземних мов - 2018

У неділю, 25 лютого 2018 року, Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відкрив свої двері для майбутніх студентів, їхніх батьків і всіх бажаючих. Учні-випускники шкіл Донецької та Луганської областей завітали до нашого вишу, щоб на власні очі побачити навчальний потенціал закладу й поринути в атмосферу студентського життя.

​Студенти-ін'язівці організували для гостей екскурсії інститутом. Учні та їхні батьки отримали змогу пересвідчитися в успіхах у розбудові закладу. Зокрема, гіди ознайомили екскурсантів із бібліотечним фондом та продемонстрували нові автентичні підручники, за якими сьогодні навчаються наші здобувачі. У технічно оснащених аудиторіях та комп'ютерних класах із ліцензованим програмним забезпеченням абітурієнти могли власноруч спробувати свої можливості в опануванні освітніми програмами, мультимедійними дошками. Під час прогулянки інститутом гості також мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з директором інституту, заступником директора, деканами факультетів, завідувачами кафедр та викладачами.

 


Свято гостинності відкрила директор інституту Бєліцька Євгенія Миколаївна, яка розповіла всім присутнім про переваги навчання у Горлівському інституті іноземних мов. Свій виступ керівник закладу завершила відео-привітаннями наших випускників, які ще раз підтвердили, що диплом ГІІМ дає величезні перспективи кар’єрного росту як в Україні, так і за її межами. Після вітального слова директора інституту студенти творчо і яскраво представили спеціальності, за якими здійснюється навчання у виші: учитель англійської, німецької, французької, іспанської, української, російської мов та літератури, учитель історії, перекладач, практичний психолог. Упродовж казкового дійства учні поринули в захоплюючий світ студентства і ще раз пересвідчилися в тому, що навчання в ГІІМ не лише сприятиме професійному зростанню, а й розвитку власних талантів. Наприкінці концерту відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців історико-філологічної онлайн-гри «За сімома печатями», проведеної 21 лютого 2018 року в День рідної мови кафедрами вітчизняної та зарубіжної історії, української філології й мовознавства та російської мови. Завідувач кафедри вітчизняної та зарубіжної історії, доктор історичних наук, професор Докашенко Галина Петрівна привітала школярів і вручила кожному з них іменний сертифікат, призери були відзначені дипломами та пам’ятними подарунками (блокнотами й флеш-картами).

​Завершив День відкритих дверей круглий стіл, присвячений особливостям вступної кампанії 2018 року. Відповідальний секретар Відбіркової комісії Горлівського інституту іноземних мов Кокоріна Людмила Володимирівна ознайомила учнів та їхніх батьків з особливостями проведення ЗНО і процедурою вступу до закладів вищої освіти у 2018 році. Гості також отримали не лише вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, а й індивідуальні консультації з приводу вступу до ГІІМ.

​Ми були раді вітати всіх у нашій Alma Mater. Студенти та викладачі інституту бажають абітурієнтам ретельно підготуватися й успішно скласти ЗНО 2018 року. Із нетерпінням чекаємо на Вас наступного навчального року як нових студентів Інʼязу!