19 | 09 | 2018

День спонтанного прояву доброти

 

Студенти і викладачі Горлівського інституту іноземних мов 2017 рік завершили доброю справою – проведенням Благодійного аукціону «Спішімо дарувати добро». Він відбувся з нагоди міжнародного Дня благодійництва, яке в Україні відзначається у другу неділю грудня, напередодні Дня Святого Миколая.

У сповнені сподівань всіх дітей на чудо грудневі дні студентський актив факультету соціальної та мовної комунікації ініціював проведення аукціону задля збору коштів для придбання солодких подарунків для дітей, які потребують соціального захисту. За результатами аукціону, лоти якого були виготовлені самими студентами, було зібрано біля 1 тисячі 700 гривень.

 

На початку нового 2018 року ця розпочата добра справа була успішно продовжена: 17 лютого у всесвітній День спонтанного прояву доброти студенти нашого інституту подарували зібрані під час благодійного аукціону кошти вихованцям Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7 для придбання солодких подарунків.

Завдяки цьому у вихованців школи-інтернату відбулося свято, яке завершилося дружнім чаюванням і пригощанням солодощами. Під час святкового заходу вихованці заслухали відеозвернення студентів, які привітали дітей з Днем спонтанного прояву доброти.

Педагоги і учні Миколаївської школи-інтернату склали для наших студентів лист-подяку (розміщується із незначним скороченням):

 Лист-подяка

від учнів та педагогів Миколаївської спеціальної загальноосвітньої

школи-інтернату № 7

 

Шановні студенти Горлівського інституту іноземних мов!

Висловлюємо свою щиру подяку за фінансову допомогу, розуміння, багатство душі, тепло Вашого серця!

До глибини душі нас схвилював Ваш вчинок допомоги дітям нашої школи-нтернату. Він торкнув серце наших вихованців і на їхню душу ліг маленький промінчик світла.

Ваша допомога є безцінною. Ми вдячні Вам за те, що Ви не шкодували сил і часу, в День спонтанного прояву доброти подарували дітям свято!

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею! Бажаємо Вам усіх благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!

З повагою до Вас, учні та педагоги Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7

 

Всі ми, учасники благодійного аукціону, переконалися, що для того, щоб творити добро, зовсім не обов’язково мати великі статки. Головне – мати серце та бажання відкрити його для інших.