18 | 09 | 2018

Тиждень німецької мови 2018 розпочався

З  3 квітня 2018р. на факультеті романо-германських мов ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ» триває Тиждень німецької мови, який розпочався з Конкурсу стіннівок на тему «Komisches im Deutschunterricht». На своїх стіннівках студенти показали власні фото занять з німецької мови, де вони щиро дивувалися правилам німецької граматики або доброзичливо жартували одне над одним, виправляючи помилки. Посмішку тих, хто розглядав стіннівки, викликали і висловлювання самих студентів на заняттях, їхні обмовки в діалогах одне з одним або невиправності в письмових роботах.

 На великий перерві студенти факультету, які вивчають німецьку мову, провели традиційний танцювальний флешмоб, на якому разом заспівали пісню «So ein schöner Tag». Усі присутні, навіть ті, хто не розуміє німецьку мову,  підспівували та підтанцьовували під цю веселу пісню.

У цей же день відбулося підсумкове засідання Журі Конкурсу літературного перекладу «Українські голоси Донбасу», на якому підвели підсумки цього Конкурсу та визначили його переможців. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться 5 квітня 2018р. о 13.00.

 Л.І. Морозова,

доцент кафедри германської філології

 ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ»