16 | 10 | 2018

«Ін’яз збирає друзів»

За доброю традицією 4 квітня 2018 року відбулася чергова зустріч у межах громадського клубу «Ін’яз збирає друзів». Цього разу інститут запросив усіх школярів провести час канікул із користю. Для учнів випускних класів шкіл Бахмута, Соледара, Часового Яру та інших міст Донецької області викладачі запропонували цікаві заходи, які мали на меті допомогу випускникам у виконанні аудіювання англійською мовою та пізнанні індивідуальних особливостей юнаків.

Зустріч розпочалася з інтерактивного тренінгу з аудіювання «Я вмію слухати» під керівництвом доцента кафедри германської філології Ситняка Романа Миколайовича. Слухачі не лише спробували свої сили у виконанні завдань з аудіювання, а ще й мали змогу перевірити й обговорити правильні відповіді разом із викладачем, з’ясовуючи всі можливі непорозуміння. Також на тренінгу було приділено увагу особливостям виконання контрольних завдань із читання. Після виконання завдань з аудіювання та читання англійською мовою учні продовжили своє занурення в освітній процес вишу й охоче брали участь у всіх вправах психологічного тренінгу «Пізнай себе», який цікаво і вміло провела досвідчений психолог, старший викладач кафедри психології та педагогіки Борозенцева Тетяна Валеріївна. Така інтенсивна інтелектуальна діяльність вимагала перерви, добре організованої представниками студентського самоврядування ГІІМ. Під час чаювання і спілкування зі студентською радою інституту випускники мали змогу дізнатися з перших вуст усі подробиці студентського життя.

 Після кави-брейку наші студенти провели школярів до актової зали, захопливо розповідаючи про автентичну навчальну літературу та сучасні інформаційні технології, якими оснащені наші аудиторії та ресурсні центри. Там на гостей чекали викладачі кафедри германської філології й кафедри французької та іспанської мов із творчими майстер-класами з іноземних мов. Так, Шарко Альбіна Анатоліївна у неординарний спосіб навчила юнаків рахувати німецькою мовою під веселу пісню на дитячу лічилку. Чурсинова Олена Олександрівна перехопила естафету та влаштувала невеличку вікторину зі слів французького походження, які ми вживаємо щодня в рідній мові. І на завершення заходу Кокоріна Людмила Володимирівна швидко й легко навчила гостей вітатися та знайомитись іспанською мовою.

Закінчилася зустріч зі школярами яскравим концертом студентів нашого вишу, які ще раз творчо й непередбачувано нагадали всім присутнім про спеціальності, за якими навчаються здобувачі Горлівського інституту іноземних мов.

Дякуємо всім гостям за активну й плідну участь у нашій насиченій зустрічі «Ін’яз збирає друзів»!