18 | 09 | 2018

Вчити німецьку, граючи

6 квітня 2018р  студенти, які вивчають німецьку мову, зіграли квест «Lernabenteuer Deutsch». За умовами гри вони мали отримати конверт із завданнями, віднайти потрібну станцію, вгадати кочове слово та отримати наступний конверт із завданням і так 7 разів.

Серед запропонованих завдань були типові серед тих, хто вивчає німецьку мову, це завдання - Wortbrücke, Wortschlange, Bilderrätsel, Codewort, Kehrwort,  Sprichwortlücke, Silbenzusammenfassung. Для розв’язання цих завдань слід було не тільки добре володіти німецькою мовою, але й виявити кмітливість, тобто переможець мав досить швидко зметикувати, що саме закодовано і як це називають в німецькій мові.

Переможцем квесту стала збірна команда студентів ІІ – ІІІ курсів ФРГМ, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, на чолі з Лукашенко Д. (331). Друге місце посіла збірна команда студентів І-ІІІ курсів ФРГМ, які вивчають німецьку мову, на  чолі з Муратовою А. (131).

По завершенні квесту втомлені, але задоволені його учасники підкріпилися печивом та солодкими напоями, пожартували зі своїх спроб вгадати закодовані слова.

Квест «Lernabenteuer Deutsch» став веселим завершенням Тижня німецької мови 2018 на факультеті романо-германських мов ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ».

А.А. Шарко,

ст.викладач кафедри германської філології

ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ»