19 | 09 | 2018

«УСПІХ ЗАРОДЖУЄТЬСЯ ТУТ: розвиток кар’єрних центрів університетів Донбасу»

 

Команда Горлівського інституту іноземних мов Ковтун Оксана Вікторівна, Могилевська Анна Анатоліївна та Мороз Ярослав взяли участь у тренінг-семінарі «УСПІХ ЗАРОДЖУЄТЬСЯ ТУТ: розвиток кар’єрних центрів університетів Донбасу» 3-5 травня 2018 у м. Святогірськ, з приводу відкриття в нашому виші «Центру розвитку кар’єри». Мета проекту: підвищити ефективність центру розвитку кар’єри , збільшити вклад вишу у працевлаштуванні студентів; відновити зв’язки з працедавцями; посилити мотивацію молоді, запобігти міграції; глибше зрозуміти ситуацію і вибрати подальші кроки.
Тренери Ульяненко Вадим (HR спеціаліст, консультант Craft Partners, школа розвитку ДТЄК м.Київ) та Павло Худ (керівник відділу рекрутингу і студентської кар’єри Українського католицького університету м. Львів).

Проект «Успіх зароджується тут:кар‘єрні центри університетів Донбасу» реалізується чеською неурядовою гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).