21 | 10 | 2018

Зустріч із делегацією з Чеської Республіки

25 травня відбулася зустріч студентів, викладачів, співробітників Інституту з високоповажними гостями з Чеської Республіки: головою комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Чеського Сенату Франтішеком Бубланом, заступниками голови комітету Гассаном Мезіаном та ЗденєкомБрожем, членом комітету Томашем Цзерніном, радникомкомітету Лукашем Ваціком. У складі делегації, які завітали до Інституту, були Посол Чеської Республіки в Україні пан Радек Матула,  третій секретар Посольства Луціє Ганзлічкова та Павел Фреліх - голова Чеської агенції розвитку.
Директор Інституту Є.М.Бєліцька висловила щиру подяку пану Павелу Фреліху та всім гостям за допомогу у розбудові закладу вищої освіти і вручила Подяку Чеській агенції з розвитку.
Гості мали змогу поспілкуватися зі студентами та викладачами, відповісти на запитання про становлення чеської демократії та вирішення проблемних питань сучасної України. У ході візиту делегація чеських сенаторів та дипломатів відвідала гуртожиток №2 Горлівського інституту іноземних мов, який ремонтується за сприяння Чеської агенції з розвитку.