16 | 10 | 2018

ВІЗИТ ДРУЗІВ

17 липня до Горлівськогоінститутуіноземних мов завітавамериканський дослідник українського походження, представник української діаспори міста Рочестер,професор Володимир Васильович Пилишенко.

Саме пан Володимир одним із перших ініціював заходи щодо організації допомоги переміщеному до м. Бахмут вишу. Він організував збір коштів і літератури, з яких і почалося відродження нашого бібліотечного фонду.

Пан Володимир приїхав разом з донькою Катериною та онуком Зіновієм, які вперше були в Бахмуті. Організатором заходу став наш випускник 2017 року – магістр історії О. В. Романенко.В бібліотеці інституту відбулася тепла зустріч, в якій взяли участь директор ГІІМЄ. М. Бєліцька, професори кафедри вітчизняної та зарубіжної історії В. М. Докашенко і Г. П. Докашенко, працівники бібліотеки В. О. Піскунта А. А. Гергель.

 Професор В. В. Пилишенко розповів про життя української діаспори, як автор і ведучий спеціальних україномовних програм на місцевому телебаченні окреслив основні шляхи подальшого збереження українських традицій уродинному колі та їх поширення серед друзів. Усі члени родини щиро побажали успіхівусьому колективу викладачів і студентів інституту.