16 | 10 | 2018

Міжнародний проект «Бачення майбутнього вугільних регіонів»

 

Протягом 11 – 19 серпня 2018 року в місті Коттбус (Німеччина) відбувся перший етап німецько-українсько-російських зустрічей у рамках проекту «Бачення майбутнього вугільних регіонів». У складі української команди з 6 молодих людей Донбас представляв магістр ГІІМ Микола Концур.

Молодь з України та Росії переймала досвід життя європейських шахтарських міст у регіоні Лаузітц, де раніше добувалося вугілля відкритим способом і тепер у кар’єрах створено найбільші рекреаційні штучні озера Європи. Учасники Проекту відвідали Бранденбургський технічний університет та місця, які колись були шахтами, а зараз перетворені намальовничі озера з портами, лісами, виноградниками і кав’ярнями. Відбулись зустрічи з депутатами, екологами, лісниками, керівниками громадських організацій, підприємцями та освітянами,які залучені до процесів пов’язаних з копальнями.

 

 

 

 Також у рамках Проекту відбулись цікаві воркшопи з написання статей, роботи з відео-,аудіо матеріалами та якісного сторітелінгу. Результатом наступних двох зустрічей на Кузбасі та близько Нововолинську стане створення медіа-ресурсу, де буде зібрано корисну інформацію для мешканців вугільних територій.