16 | 10 | 2018

День працівників освіти

Шановні освітяни! Вже 25 років поспіль, 5 жовтня, в Україні святкують День працівників освіти. За цей час країна значно змінилася, завдяки наполегливості й працьовитості свого народу.  Але ми, УКРАЇНЦІ, повинні пам’ятати, що наш народ формується  внаслідок багатьох чинників, серед  яких освіта  є найголовнішою. Майже 860 тисяч педагогічних працівників виховуєнині всебічно розвинених громадян,  спроможних будувати краще майбутнє.

Дорогі викладачі Горлівського інституту іноземних мов!

У цей  чудовий осінній день усі студенти нашого закладу висловлюють сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до здобувачів освіти і рідного краю.

Бажаємо вам, самовіддані наші вчителі, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й тривалої людської пам’яті.Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Пам’ятайте, ви завжди залишаєтесь для всіх нас тим світочемубезмежному океані невігластва, який вказує шлях до берегів нашого впевненого майбутнього. Сподіваємось, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Зі святом вас!