12 | 12 | 2017

Навчально –науковий центр сучасних технологій формування професійної компетентності

Навчально –науковий центр сучасних технологій               формування професійної
компетентності
 

Алфімов Валентин Миколайович – керівник навчального наукового центру, професор, доктор педагогічних наук.

У 1977 р. закінчив Туркменський державний університет за фахом філолог. Захистив кандидат­ську дисертацію в Інституті загальних проблем виховання Академії педагогічних наук СРСР (1983 р.), докторську дисертацію в Інституті педагогіки Академії педагогічних наук України (1997 р.). Професор, академік Академії економічних наук України, академік Міжнародної академії наук педагогічної освіти.

Відомий громадський діяч. З 1994 року Президент Асоціації працівників гімназій та ліцеїв України.

Учитель вищої категорії. Відмінник освіти України. Заслужений працівник освіти України (1994 р.). Нагороджений іменним годинником Президента України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України.

Автор понад 150 наукових статей, низки наукових праць, зокрема:

- «Сучасний український ліцей», монографія;

- «Ліцей в системі освіти України», монографія;

- «Організація роботи вихователя ліцеїстів», навчальний посібник;

- «Діагностика творчої особистості», навчальний посібник.  

  Зоз Олена Анатоліївна - заступник керівника навчально наукового центру, кандидат філологічних наук, доцент. У 1981 р. закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»), факультет англійської мови, диплом з відзнакою. З 1981 р. почала викладацьку діяльність на кафедрі англійської мови ГДІІМ.

У 1985 р. вступила до аспірантури Московського державного інституту іноземних мов ім. М. Тореза (нині – Московський державний лінгвістичний університет) за спеціальністю 10.02.04 – германські мови. Закінчила аспірантуру у 1988 р. У 1989 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.02.04 – германські мови за темою «Роль фонетичної організації вірша у створенні поетичного образу (експериментально-фонетичне дослідження на матеріалі англійської ліричної поезії)» у спеціалізованій вченій раді Московського державного інституту іноземних мов ім. М. Тореза. Працювала на посаді старшого викладача кафедри англійської мови, доцента кафедри експериментальної фонетики германо-романських мов, доцента кафедри англійської мови соціально-гуманітарного спрямування, доцента кафедри практики мовлення та інформаційних технологій.

Наукові інтереси: фонетика, стилістика та когнітивна лінгвістика. Має понад 30 публікацій у фахових та іноземних виданнях, 8 публікацій навчально-методичного характеру, є співавтором 2 навчальних посібників. Викладає такі дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практичний курс англійської мови», «Теоретична фонетика», «Стилістика англійської мови і дискурсивний аналіз», «Сучасна література Великої Британії і США»; є науковим керівником курсових та дипломних досліджень студентів. E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Гордієнко Світлана Григорівна- провідний фахівець навчального наукового центру, старший викладач кафедри лінгвістики англійської мови та перекладу. У 1979 році закінчила Горлівський Державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет») за спеціальністю «Aнглійська та німецька мови», диплом з відзнакою. З 1980 р. – викладач кафедри англійської мови. У 1992 р. обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри практики іноземних мов. Протягом 2003-2008 рр. – пошукувач кафедри педагогіки ГДПІІМ за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Тема дослідження – «Реалізація культуротворчої та духовно перетворювальної функцій у практиці вищої школи». Має понад 25 публікацій у фахових та іноземних виданнях, серед них навчальний посібник «Духовно-естетичне виховання студентської молоді у вищих навчальних закладах України». Викладає такі дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практична фонетика», «Практичний курс англійської мови», «Фоностилістика»; є керівником курсових досліджень студентів.              

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Горлова Олена Володимирівна – провідний фахівець з профорієнтації , кандидат філологічних наук, доцент. Закінчила факультет іноземних та української мов ГДПІІМ. Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.01.06 – теорія літератури на тему «Народ як протоперсонаж епічного висловлювання (на матеріалі романної прози Валерія Шевчука)». Отримала звання доцента в 2014 році. Має 39 публікацій, із них 3 — навчально-методичного характеру.

На кафедрі зарубіжної літератури працює викладає дисципліни «Історія зарубіжної літератури», «Світовий літературний процес. Епохи та напрямки», «Історія української культури», здійснює керівництво курсовими та бакалаврськими роботами.

Коло наукових інтересів: українська та зарубіжна література ХХ століття, антична літературі і культура. 

 Соколова Анастасія Євгенівна –провідний фахівець з профорієнтації , викладач кафедри лінгвістики англійської мови та перекладу. У 2014 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет») (спеціальність «Мова і література (англійська)») та Донецький університет економіки та права (спеціальність «Економіка підприємства»), диплом з відзнакою.

З 2012 року розпочала викладацьку діяльність в Артемівській гімназії «Сузір’я» ДонУЕП (викладала англійську мову, економіку, художню культуру та мистецтво, виконувала обов’язки класного керівника).

Розпочала викладацьку діяльність на кафедрі практики мовлення та інформаційних технологій з 2015 року. Викладає дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практична граматика», «Практичний курс англійської мови», «Практична фонетика». Працює фахівцем відділу сприяння працевлаштуванню випускників та профорієнтації студентів, викладає англійську мову на підготовчих курсах.

Взято участь у 22 науково-практичних конференціях, як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів, отримано 3 дипломи та 10 грамот. Кількість наукових публікацій становить 19.

Коло наукових інтересів: граматика англійської мови, гуманна педагогіка, історія України, літературознавство, теорія літератури, аналіз художнього твору, психологія.

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Могилєвська Анна Анатоліївна - . Кваліфікований робітник у навчально-наукового центрі сучасних технологій формування професійної компетентності на посаді секретаря-друкарки. У 2013 році закінчила професійний аграрний ліцей за спеціальністю «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)». Взаємодіє в процесі своєї діяльності з педагогічним, адміністративним і обслуговуючим персоналом з питань підготовки і подання необхідної інформації та матеріалів на засідання ради інституту.
Помічник у профорієнтаційній роботі з абітурієнтами.
Наукові інтереси: діловодство, документування, бухгалтерській облік
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Бокова Єлеонора Михайлівна . Кваліфікаційний робітник на посаді фахівця з працевлаштування навчально-наукового центру сучасних технологій формування професійної компетенції. У 2012 році закінчила Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, котрий є державним вищим навчальним закладом вищого, IV рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству освіти і науки України за спеціальністю "Економіка підприємства".

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра." target="_blank">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Оголошення

  Інформуємо, що польська сторона готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до вищих навчальних закладів Республіки Польща на 2017/18 навчальний рік:

* До 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років)

* До 10 осіб на часткове/семестрове навчання

* До 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури 

Звертаємо увагу, що всі витрати (проживання, харчування, проїзд) покриваються за рахунок учасника

За детальнішою інформацією звертатися до зав. відділу роботи з іноземними студентами Мальцевої Л.В.

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Шановні колеги!

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2017/2018 навчальний рік.

Докладну інформацію про програми можна знайти на сторінці в Інтернеті http://www.daad.org.ua.
Blowjob