17 | 08 | 2017
ДО УВАГИ !

ГОРЛІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ліцензія АЕ № 636101 від 10.03.2015

 ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ

на 2017–2018 навчальний рік

на денну та заочну форми навчання

підготовка фахівців за ступенем: бакалавр, магістр

за рахунок коштів державного бюджету, фізичних (юридичних) осіб.

 Терміни навчання за освітньо-професійними програмами підготовки

Вартість підготовки бакалаврів, магістрів

ЧЕКАЄМО НА ВАС!


СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ БЕЗ ЗНО


Рейтинг успішності здобувачів ступеня вищої освіти бюджетної
форми навчання факультету соціальної та мовної комунікації та факультету романо-германських мов
для призначення академічної стипендії

 

Навчально –науковий центр сучасних технологій формування професійної компетентності

Навчально –науковий центр сучасних технологій               формування професійної
компетентності
 

Алфімов Валентин Миколайович – керівник навчального наукового центру, професор, доктор педагогічних наук.

У 1977 р. закінчив Туркменський державний університет за фахом філолог. Захистив кандидат­ську дисертацію в Інституті загальних проблем виховання Академії педагогічних наук СРСР (1983 р.), докторську дисертацію в Інституті педагогіки Академії педагогічних наук України (1997 р.). Професор, академік Академії економічних наук України, академік Міжнародної академії наук педагогічної освіти.

Відомий громадський діяч. З 1994 року Президент Асоціації працівників гімназій та ліцеїв України.

Учитель вищої категорії. Відмінник освіти України. Заслужений працівник освіти України (1994 р.). Нагороджений іменним годинником Президента України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України.

Автор понад 150 наукових статей, низки наукових праць, зокрема:

- «Сучасний український ліцей», монографія;

- «Ліцей в системі освіти України», монографія;

- «Організація роботи вихователя ліцеїстів», навчальний посібник;

- «Діагностика творчої особистості», навчальний посібник.  

  Зоз Олена Анатоліївна - заступник керівника навчально наукового центру, кандидат філологічних наук, доцент. У 1981 р. закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»), факультет англійської мови, диплом з відзнакою. З 1981 р. почала викладацьку діяльність на кафедрі англійської мови ГДІІМ.

У 1985 р. вступила до аспірантури Московського державного інституту іноземних мов ім. М. Тореза (нині – Московський державний лінгвістичний університет) за спеціальністю 10.02.04 – германські мови. Закінчила аспірантуру у 1988 р. У 1989 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.02.04 – германські мови за темою «Роль фонетичної організації вірша у створенні поетичного образу (експериментально-фонетичне дослідження на матеріалі англійської ліричної поезії)» у спеціалізованій вченій раді Московського державного інституту іноземних мов ім. М. Тореза. Працювала на посаді старшого викладача кафедри англійської мови, доцента кафедри експериментальної фонетики германо-романських мов, доцента кафедри англійської мови соціально-гуманітарного спрямування, доцента кафедри практики мовлення та інформаційних технологій.

Наукові інтереси: фонетика, стилістика та когнітивна лінгвістика. Має понад 30 публікацій у фахових та іноземних виданнях, 8 публікацій навчально-методичного характеру, є співавтором 2 навчальних посібників. Викладає такі дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практичний курс англійської мови», «Теоретична фонетика», «Стилістика англійської мови і дискурсивний аналіз», «Сучасна література Великої Британії і США»; є науковим керівником курсових та дипломних досліджень студентів. E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Гордієнко Світлана Григорівна- провідний фахівець навчального наукового центру, старший викладач кафедри лінгвістики англійської мови та перекладу. У 1979 році закінчила Горлівський Державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет») за спеціальністю «Aнглійська та німецька мови», диплом з відзнакою. З 1980 р. – викладач кафедри англійської мови. У 1992 р. обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри практики іноземних мов. Протягом 2003-2008 рр. – пошукувач кафедри педагогіки ГДПІІМ за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Тема дослідження – «Реалізація культуротворчої та духовно перетворювальної функцій у практиці вищої школи». Має понад 25 публікацій у фахових та іноземних виданнях, серед них навчальний посібник «Духовно-естетичне виховання студентської молоді у вищих навчальних закладах України». Викладає такі дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практична фонетика», «Практичний курс англійської мови», «Фоностилістика»; є керівником курсових досліджень студентів.              

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Горлова Олена Володимирівна – провідний фахівець з профорієнтації , кандидат філологічних наук, доцент. Закінчила факультет іноземних та української мов ГДПІІМ. Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.01.06 – теорія літератури на тему «Народ як протоперсонаж епічного висловлювання (на матеріалі романної прози Валерія Шевчука)». Отримала звання доцента в 2014 році. Має 39 публікацій, із них 3 — навчально-методичного характеру.

На кафедрі зарубіжної літератури працює викладає дисципліни «Історія зарубіжної літератури», «Світовий літературний процес. Епохи та напрямки», «Історія української культури», здійснює керівництво курсовими та бакалаврськими роботами.

Коло наукових інтересів: українська та зарубіжна література ХХ століття, антична літературі і культура. 

 Соколова Анастасія Євгенівна –провідний фахівець з профорієнтації , викладач кафедри лінгвістики англійської мови та перекладу. У 2014 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов (нині – Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет») (спеціальність «Мова і література (англійська)») та Донецький університет економіки та права (спеціальність «Економіка підприємства»), диплом з відзнакою.

З 2012 року розпочала викладацьку діяльність в Артемівській гімназії «Сузір’я» ДонУЕП (викладала англійську мову, економіку, художню культуру та мистецтво, виконувала обов’язки класного керівника).

Розпочала викладацьку діяльність на кафедрі практики мовлення та інформаційних технологій з 2015 року. Викладає дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практична граматика», «Практичний курс англійської мови», «Практична фонетика». Працює фахівцем відділу сприяння працевлаштуванню випускників та профорієнтації студентів, викладає англійську мову на підготовчих курсах.

Взято участь у 22 науково-практичних конференціях, як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів, отримано 3 дипломи та 10 грамот. Кількість наукових публікацій становить 19.

Коло наукових інтересів: граматика англійської мови, гуманна педагогіка, історія України, літературознавство, теорія літератури, аналіз художнього твору, психологія.

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Могилєвська Анна Анатоліївна - . Кваліфікований робітник у навчально-наукового центрі сучасних технологій формування професійної компетентності на посаді секретаря-друкарки. У 2013 році закінчила професійний аграрний ліцей за спеціальністю «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)». Взаємодіє в процесі своєї діяльності з педагогічним, адміністративним і обслуговуючим персоналом з питань підготовки і подання необхідної інформації та матеріалів на засідання ради інституту.
Помічник у профорієнтаційній роботі з абітурієнтами.
Наукові інтереси: діловодство, документування, бухгалтерській облік
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Бокова Єлеонора Михайлівна . Кваліфікаційний робітник на посаді фахівця з працевлаштування навчально-наукового центру сучасних технологій формування професійної компетенції. У 2012 році закінчила Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, котрий є державним вищим навчальним закладом вищого, IV рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству освіти і науки України за спеціальністю "Економіка підприємства".

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра." target="_blank">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Оголошення

  Інформуємо, що польська сторона готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до вищих навчальних закладів Республіки Польща на 2017/18 навчальний рік:

* До 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років)

* До 10 осіб на часткове/семестрове навчання

* До 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури 

Звертаємо увагу, що всі витрати (проживання, харчування, проїзд) покриваються за рахунок учасника

За детальнішою інформацією звертатися до зав. відділу роботи з іноземними студентами Мальцевої Л.В.


 Шановні викладачі та аспіранти!

Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,
яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)
https://www.schiller.edu/heidelberg-campus
«Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера»
4-14серпня 2017 р.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні колеги!

 Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Global Office запрошують студентів із усіх регіонів України до участі в 1-у літньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity»Захід відбудеться 1-5 серпня 2017 року на березі Київського моря.


 Шановні колеги!

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2017/2018 навчальний рік.

Докладну інформацію про програми можна знайти на сторінці в Інтернеті http://www.daad.org.ua.