22 | 08 | 2018

ВСТУП БЕЗ ЗНО

ВСТУП БЕЗ ЗНО!

Верховна Рада України ухвалила закон, який дозволяє особам, які проживають у зоні АТО, вступати до Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ "ДДПУ" без ЗНО.

Абітурієнти і випускники 2016 та минулих років з непідконтрольних Україні територій та лінії розмежування Луганської та Донецької областей можуть вступити до переміщеного вищого навчального закладу за умови складання ЛИШЕ вступних іспитів. Для цього їм потрібно мати атестат державного зразка. Випускники шкіл з непідконтрольних територій можуть отримати атестат за спрощеною процедурою.

Для отримання атестату абітурієнти повинні звернутись до приймальної комісії університету, при якій буде створено центр, де випускники зможуть скласти ДПА з української мови та історії України та отримати документ про освіту. Після чого для вступу на обрану спеціальність майбутнім студентам потрібно подати документи до приймальної комісії ЛНУ та додатково скласти іспит з профільної дисципліни. Уся процедура займе 1-2 дні.

Абітурієнти, що вже мають атестат, подають документи до приймальної комісії і складають вступні екзамени.

Абітурієнти (за необхідності з батьками) будуть забезпечені безкоштовним проживанням у гуртожитку.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами відбіркової комісії:

+38(095)-853-83-44.


Корисні посилання:

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції»: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58600

Розпорядження Кабінету міністрів України: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1085-2014-%D1%80

оголошення

ВСТУП БЕЗ ЗНО!

Верховна Рада України ухвалила закон, який дозволяє особам, які проживають у зоні АТО, вступати до Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ "ДДПУ" без ЗНО.ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС – УКРАЇНА»: ВИПУСКНИКАМ ІЗ ЗОНИ АТО

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС – УКРАЇНА»


Освіта - кожному!

Дорожня карта для абітурієнтів

з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, "лінії зітнення"

 

ВСТУПАЙ ДО УКРАЇНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТІВ ТА ПТНЗ 


Освітній центр Донбас-Україна

 

 м. Бахмут, вул. Василя Першина 24, аудиторія 101

+38 050 983 1793

Вступай до Горлівського інституту іноземних мов

 

БЕЗ ЗНО

БЕЗ ПАСПОРТА

БЕЗ АТЕСТАТУ

 

ЗВЕРНИСЯ

з 4.06 по 28.09 2018 року

до нашого освітнього центру

«Донбас-Україна» та стань СТУДЕНТОМ!

ВСТУП НА БЮДЖЕТ НА БАКАЛАВРА

Прийом документів

до 18.00 20 липня

Вступні іспити

до 26 липня

Зарахування

до 12.00 7 серпня

 

Документи для вступу на контрактну форму навчання через освітній центр приймаються до

26 вересня 2018 року.

Уповноважені загальноосвітні заклади

Червень-липень

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 5

вул. Маріупольська 2

Серпень-вересень

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 24

вул. Леваневського 10

 

ІНЯЗ ЄДНАЄ ДОНБАС!

 

ВСТУП БЕЗ ЗНО

Вступити на навчання до ГІІМ за результатами вступногоіспиту (без проходженнязовнішньогонезалежногооцінювання) мають право особи (незалежновідвіку), місцемпроживанняяких є територіяпроведенняантитерористичноїоперації та населеніпункти, якірозташовані на лініїзіткнення (дивись перелік) або, якіпереселилися з цихтериторійпісля 01 січня 2018 року. 

ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО (ЗА 9 КЛАС) АБО АТЕСТАТ (ЗА 11 КЛАС) ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

Щоботриматисвідоцтво (за 9 клас) абоатестат (за 11 клас) державного зразка можно навчатисядистанційно, на екстернаті. Для цього:

 • Обери школу в Донецькій чи Луганській області
 • Повідомте про ваше рішенняпредставникаадміністраціїобраноїшколи
 • Напишітьзаяву на ім’я директора обраноїшколи з проханнямзарахувати Вас на навчання у форміекстернату/дистанційно. Обов’язкововкажітьВашіконтактнітелефони та електронніадреси. До заяви додайте скан-копіїсвідоцтва про народження (або паспорту) дитини та скани всіхдокументів про освітуякімаєте. 
 • Особистоприїджати не потрібно. Пакет документівможнанадіслатиелектронноюпоштою. Ви можете подати заяву до школипротягомнавчального року без обмеженнятермінів.
 • Очікуйте на повідомленнявідадміністраціїшколи про зарахування та починайте навчання.
 • Навчайсядистанційно. Можна за один навчальнийрік пройти екстерномкількакласів.
 • На сайті dostupnaosvita.com.ua є безкоштовнівідеоуроки, презентації, тренінговізавдання з українськоїмови, літератури, історіїУкраїни. Реєстрація не потрібна.
 • В кінцінавчального року особистоприїдьте до школи та здайтерічнеоцінювання, Державнупідсумковуатестацію. Отримайтеосвітнідокументи державного зразка – свідоцтво (за 9 клас) абоатестат (за 11 клас). Для школярів 11го класунеобхідноздатилише ДПА за 11 клас, окремо ДПА за 9 класздавати не потрібно.

 ВСТУП БЕЗ АТЕСТАТА ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» зісвідоцтвом про народженняабо паспортом;

2. За допомогоюспеціалістів Центру заповни освітнюдекларацію та заяву;

3. Наступного дня пройди письмовеоцінювання з українськоїмови та історіїУкраїни й отримайдовідку про проходженнядержавноїпідсумковоїатестації (ДПА). Середній бал документа про загальнуосвіту (абодовідки) розраховується як середній бал атестації з цихдвохпредметів. Освітній документ протягомтрьохмісяців буде замінено на документ про загальнусереднюосвіту.

4. Подай документи до Приймальноїкомісії ГІІМ

5. Складивступнийіспитвідповідно до обраноїспеціальності. 

ВСТУП З АТЕСТАТОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

1. Прийди до Освітнього центру «Донбас-Україна» з атестатом про повнузагальнусереднюосвіту та свідоцтвом про народження або паспортом;

2. Подай документи до Приймальноїкомісії ГІІМ

з 12.07.2018 р. до 26.07.2018 р. для вступу на денну форму навчання за державнимзамовленням,

з 12.07.2018 р. для вступу на денну та заочнуформинавчання за коштифізичнихабоюридичнихосіб.

3. Складивступнийіспитвідповідно до обраноїспеціальності.

ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

 • Документи треба подаватиособисто.
 • Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місцереєстрації в населеномупунктівідповідно до затвердженого переліку.
 • Свідоцтво про народженняможнаподавати особами незалежновідвіку (при цьомуобов’язковонадається паспорт одного ізбатьків для підтвердження факту проживання у зоні АТО).
 • До приймальноїкомісіїможнаподаватиатестат та додаток про повнузагальнусереднюосвіту державного зразкаабодовідку з Освітнього центру «Донбас-Україна» про успішнепроходженняпідсумковоїатестації. Довідкавпродовжтрьохмісяців повинна бути замінена на документ про повнузагальнусереднюосвіту та додаток до нього.