17 | 07 | 2018
ДО УВАГИ!

Горлівський інститут іноземних мов 

Дебют першокурсника 2018


ВСТУП 2018 у розпалі! 

12 липня 2018 року розпочалася подача заяв на вступ на навчання за освітніми рівнями бакалавра та магістра до вишів України. Горлівський інститут іноземних мов радо відкрив двері для вступників. З 8.30 працівники Відбіркової комісії розпочали прийом заяв для вступу на навчання. На базі Горлівського інституту іноземних мов успішно функціонує консультаційний центр для вступників 2018 з приводу питань реєстрації електронних кабінетів, подання заяв на конкурсні пропозиції 2018 року, та пріоритетності заяв на навчання за державним замовленням. Для навчання за освітнім рівнем бакалавра заяви у паперовому вигляді надають вступники на базі дипломів молодшого спеціаліста та пільгові категорії вступників на базі повної загальної середньої освіти. Для навчання за освітнім ступенем магістра всі заяви подаються в паперовому вигляді. Всі інші вступники на базі атестатів про повну загальну середню освіту подають електронні заяви через свої електронні кабінети.

Вітаємо всіх вступників з початком вступної кампанії 2018!

Запрошуємо всіх на навчання до Горлівського інституту іноземних мов!

До уваги ( пропозиція ЗАКРИТА (бюджет))!

Освітній центр "Донбас - Украина"


11 липня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускниикам Горлівського інституту іноземних мов.
Із привітальними словами до випускників звернулися директор Є.М.Бєліцька, декан факультету соціальної та мовної комунікації В.Г.Мараховська, професор, доктор історичних наук В.М.Докашенко, доцент Л.В.Кокоріна. 
Упевнені, що випускники "ІНЯЗУ" завжди залишатимуться вірними традиціям Alma Mater!
Директорат
 

  ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЛІМІТІВ СТИПЕНДІАТІВ

Рейтинг успішності здобувачів ступеня вищої освіти бюджетної форми навчання для призначення адемічної стипендії  IV курс.

Рейтинг успішності здобувачів ступеня вищої освіти бюджетної форми навчання для призначення адемічної стипендії


 Інформація щодо Порядку надання одноразової адресної  грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів 

у 2018 році

Оголошення